Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Janiszewko - Oferty sprzedaży domów

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 399 m²

Atuty: bezpośrednie sąsiedztwo lasu - wyjście z działki prosto na leśne ścieżki. Duża działka 2399 m , w pełni zagospodarowana. Wolnostojący garaż Kuchnia letnia z grillem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Godziszewo

Godziszewo(Janiszewko + 24 km)

1 299 999 zł283 m² 4 593,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 283.00 m2, z 6 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Długa

Mała Słońca(Janiszewko + 14 km)

1 550 000 zł240,84 m² 6 435,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący łączący elegancję z funkcjonalnością. Komfortowa przestrzeń do życia dla całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia prywatność domownikom,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dąbrówka Tczewska

Dąbrówka Tczewska(Janiszewko + 23 km)

1 350 000 zł165 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Dom w Dąbrówce Tczewskiej Parter domu gotowy do zamieszkania, piętro do własnej aranżacji pełna swoboda urządzenia przestrzeni według potrzeb. Najważniejsze informacje: lokalizacja: dąbrówka.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł2 723 m² 1 377,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 359 m²

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w pobliżu Rynku: - z parkingiem w obrębie działki, - przeznaczona na cele usługowo - mieszkalne, - położona bezpośrednio przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zielona

Starogard Gdański(Janiszewko + 15 km)

1 399 900 zł423 m² 3 309,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 689 m²

Wyjątkowa rezydencja w otoczeniu natury Lipinki Szlacheckie | okolice Starogardu Gdańskiego. Na sprzedaż przestronny dom położony w Lipinkach Szlacheckich - w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Okole

Okole(Janiszewko + 19 km)

2 249 000 zł298 m² 7 546,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 183 m²

Wymarzony dom na skraju lasu Okole, gm. Starogard Gdański Na sprzedaż kompleks trzech działek o łącznej powierzchni ponad 2,8 ha, w tym działka zabudowana domem jednorodzinnym, część.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł285 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w Kwidzynie przy ulicy Rzemieślniczej. Nieruchomość położona na działce 874 m2 Dom o powierzchni 285 m2 Poziom-1/ 95 m2- znajduje się tu garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 072 m² 1 864,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż klimatyczna kamienica, usytuowana przy Tczewskiej Starówce. Idealne miejsce dla biznesu oraz osób szukających nieruchomości w ciekawych lokalizacjach. Lokalizacja: nieruchomość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij